SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.
