SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Authored by
be: Аўтар:

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
