SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
