SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.
