SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
el: Ένα @entity_type με @field_name %value υπάρχει ήδη.
