SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
