SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: No items selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Apply to selected items
fa: برای آیتم‌های انتخاب شده اعمال شود

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
