SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
fi[0]: %action suoritettiin @count kohteelle.
fi[1]: %action suoritettiin @count kohteelle.

en: Apply to selected items
fi: Käytä valittuihin tuloksiin
