SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Filter
fil: Salain
