SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Filter
gl: Filtro

en: Authored by
gl: Creado por

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Allowed content types
gl: Tipos de contido permitidos

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
