SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր
