SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Filter
is: Sía

en: Authored by
is: Höfundur

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
