SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: About
ku: دەربارە
