SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Authored by
lv: Autors

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem
