SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored by
nn: Skrive av
