SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
sk[0]: %action bola vykonaná na @count položku.
sk[1]: %action bola vykonaná na @count položky.
sk[2]: %action bola vykonaná na @count položky.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
sk: Žiadny prístup k vykonaniu %action na @entity_type_label %entity_label.

en: Apply to selected items
sk: Použiť vo vybraných položkách

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
