SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Authored by
tr: Yazan

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
tr: @entity_type_label %entity_label üzerinde %action yürütmek için erişim yok.

en: Apply to selected items
tr: Seçilen öğelere uygula

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
