SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: About
ug: ھەققىدە
