SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: Authored by
bg: Написано от

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.
