SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
lt[0]: %action buvo pritaikyta @count įrašui.
lt[1]: %action buvo pritaikyta @count įrašams.
lt[2]: %action buvo pritaikyta @count įrašų.

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
