SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Action
no: Handling

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: View
no: Vis

en: Content type
no: Innholdstype

en: Created
no: Opprettet

en: Filter
no: Filtrer

en: Authored by
no: Skrevet av

en: No items selected.
no: Ingen elementer valgt.

en: Allowed content types
no: Tillate innholdstyper

en: Changed
no: Endret

en: About
no: Om

en: SEO
no: Søkemotoroptimalisering

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Canonical URL
no: Kanonisk URL

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
no[0]: %action ble utført på @count element.
no[1]: %action ble utført på @count elementer.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
no: Ingen tilgang for å utføre %action på @entity_type_label %entity_label.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
no: En @entity_type med @field_name %value eksisterer allerede.

en: Apply to selected items
no: Bruk på valgte elementer

en: There are no @label yet.
no: Det er ingen @label enda.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
no[0]: @count innholdselementer slettet
no[1]: Slett @count innholdselementer.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
no[0]: @count innholdselement ble ikke slettet fordi du mangler de nødvendige tillatelsene.
no[1]: @count innholdselementer ble ikke slettet fordi du mangler de nødvendige tillatelsene.
