SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
