SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: About
jv: Ngenani
