SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.
