Seos (1.0.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: List
ar: لائحة

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Search
ar: بحث

en: Preview
ar: معاينة

en: Teaser
ar: موجز

en: Contact
ar: اتصل

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Other
ar: آخر

en: Full
ar: كامل

en: About
ar: حول

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Card
ar: بطاقة

en: Compact
ar: المدمج

en: Full comment
ar: التعليق بأكمله

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Taxonomy term page
ar: صفحة مصطلح تصنيف
