Seos (1.0.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি

en: Full comment
bn: পূর্ণাঙ্গ মন্তব্য

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
