Seos (1.0.1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Register
ca: Registra

en: List
ca: Llistat

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Teaser
ca: Resum

en: Contact
ca: Contacte

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Other
ca: Altres

en: Full
ca: Complet

en: About
ca: Detalls

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Compact
ca: Compacta

en: Full comment
ca: Comentari complet

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Taxonomy term page
ca: Pàgina del terme de la taxonomia

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i
