Seos (1.0.1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: List
fi: Lista

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Other
fi: Muu

en: Full
fi: Kokonainen

en: Token
fi: Muuttuja

en: About
fi: Tietoja

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Card
fi: Kortti

en: Compact
fi: Kompakti

en: Full comment
fi: Koko kommentti

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Taxonomy term page
fi: Luokittelusanojen sivu

en: Search result highlighting input
fi: Valittu hakutulos

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
fi: D, d.m.Y - H:i

en: Default long date
fi: Päivämäärä pitkässä muodossa

en: Default medium date
fi: Päivämäärä keskipitkässä muodossa

en: Default short date
fi: Päivämäärä lyhyessä muodossa

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
fi: d.m.Y - H:i
