Seos (1.0.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: List
hr: Popis

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: Preview
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Contact
hr: Kontakt

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
