Seos (1.0.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Full content
ht: Kontni konplè
