Seos (1.0.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: List
jv: Daftar

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Contact
jv: Kontak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi
