Seos (1.0.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: List
ku: لیستە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن
