Seos (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: List
lt: Sąrašas

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Other
lt: Kiti

en: Full
lt: Pilnas

en: About
lt: Apie

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Compact
lt: Glaustai

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį
