Seos (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: List
mn: Жагсаалт

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Search
mn: Хайх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
