Seos (1.0.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: List
my: စာရင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Other
my: အခြား

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
