Seos (1.0.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Register
af: Registreer

en: List
af: Lys

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Preview
af: Voorskou

en: Contact
af: Kontak

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Other
af: Ander

en: User account
af: Gebruikersrekening
