Seos (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: List
am: ዝርዝር

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
