Seos (1.0.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: List
az: Siyahı

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Preview
az: Önizləmə

en: Teaser
az: Tizer

en: Contact
az: Kontakt

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Other
az: Digər

en: Full
az: Tam

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Card
az: Kart

en: Compact
az: Kompakt

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Full content
az: Tam məzmun
