Seos (1.0.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: List
be: Спіс

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Contact
be: Кантакт

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Compact
be: Кампактны

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі
