Seos (1.0.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Comments
cy: Sylwadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Other
cy: Arall

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr

en: Full comment
cy: Sylw llawn
