Seos (1.0.1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: List
da: Vis

en: Comments
da: Kommentarer

en: On
da: Tilsluttet

en: Search
da: Søg

en: Preview
da: Gennemse

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Contact
da: Kontakt

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Other
da: Anden

en: Full
da: Fuld

en: Token
da: Symbol

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Send Message
da: Send besked

en: User account
da: Brugerkonto

en: Search index
da: Søgeindex

en: Card
da: Kort

en: Compact
da: Kompakt

en: Full comment
da: Fuld kommentar

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Taxonomy term page
da: Termside

en: Fallback date format
da: Reservedatoformat

en: Search result highlighting input
da: Søgeresultat med fremhævelse af input

en: Media library
da: Medie bibliotek

en: Default long date
da: Standard lang dato

en: Default medium date
da: Standard mellem dato

en: Default short date
da: Standard kort dato
