Seos (1.0.1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Other
el: Άλλο

en: Full
el: Πλήρες

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Full comment
el: Πλήρες σχόλιο

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Taxonomy term page
el: Σελίδα όρων ταξινόμησης

en: Search result highlighting input
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης με επισήμανση της εισόδου

en: HTML Date
el: HTML Ημερομηνία

en: HTML Month
el: HTML Μήνας

en: HTML Time
el: HTML Ώρα

en: HTML Week
el: HTML Εβδομάδα

en: HTML Year
el: HTML Έτος

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας
