Seos (1.0.1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: List
et: Nimekiri

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Preview
et: Eelvaade

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Contact
et: Kontakt

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Other
et: Muu

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: About
et: Programmist

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Card
et: Kaart

en: Compact
et: Kompaktne

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: Media library
et: Meediakogu

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i
