Seos (1.0.1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: List
eu: Zerrenda

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Other
eu: Bestea

en: Full
eu: Osoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea
