Seos (1.0.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: List
he: רשימה

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Search
he: חיפוש

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Teaser
he: תקציר

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Other
he: אחר

en: Full
he: מלא

en: Token
he: אסימון

en: About
he: אודות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Card
he: קלף

en: Compact
he: קומפקטי

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Taxonomy term page
he: דף מונחי טקסונומיה

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני
