Seos (1.0.1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: List
hu: Lista

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Search
hu: Keresés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Mobile
hu: Mobil

en: Other
hu: Egyéb

en: Full
hu: Teljes

en: Token
hu: Vezérjel

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Search index
hu: Keresési index

en: Card
hu: Kártya

en: Compact
hu: Tömör

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Full comment
hu: Teljes hozzászólás

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i
