Seos (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: List
hy: Ցանկ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: User account
hy: Պրոֆիլ
