Seos (1.0.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: List
is: Listi

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Search
is: Leit

en: Preview
is: Forskoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Contact
is: Tengiliður

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: About
is: Um

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
