Seos (1.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់
