Seos (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: On
ml: ഓൺ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
